15 Milyon Dolarlık En Pahalı iPhone

Sonunda en pahalı 15 milyon dolar değerindeki iPhone 5 yapıldı. Çok konuşuldu, çok dikkat çekti.

Bir çok zengin insan kendine özel telefon tasarımı yaptırmakta, sipariş vermektedir. Bunları en çok yapan firma Vertu olarak bilinmektedir. Genellikle Vertu kişiye özel akıllı telefon kaplaması yaparak onlara satışta bulunur

Fakat şuana kadar yapılmış en pahalı telefon, Stuart Hughes şirketi tarafından yapılmıştır ve değeri tam 15 milyon dolardır. Joe ismindeki Hong Kong’lu iş adamı çok pahalı bir telefon siparişi verdi. Bu konuda ki en dikkat çekici olay ise Joe, aile yadigarı olarak siyah elması bu telefonda kullanmalarını talep etti.

En pahalı iphone

Bu yadigarları ise iPhone 5 üzerinde bulunan home tuşu için kullanılmış bulunuyor. Stuart Hughes şirketi ise 600 adet beyaz elması telefonun çevresine yerleştirmiş. Gerçekten göz kamaştıran bu tasarım her ne kadar fuzuli olas da bir işi adamı için belki de büyük bir zevk olarak tanılmanıyor.

Oldukça zengin olan Joe, parasını nereye harcayacağını bilemediğini ve bu telefonu yaptırmak istediğini belirtti. Tabiki ailesinin ve çevresinin bu konu hakkında ne düşüneceği meçhul.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.