Apple iOS 7 Ne Zaman Çıkacak?

Apple iOS7 tanıtımından sonra uzun süreler geçtiği halde hala bir gelişme yok ve kullanıcılar sabırsızlık ile bekliyor.iOS7

Apple iOS işletim sistemi her ne kadar yenile uğrasa bile 2007’den beri hep aynı görünüme sahip olması kullanıcıların şikayetlerin artmasına sebebiyet veriyor. Hatta sosyal medyadan gelen mesajlar üzerine anlaşılıyor ki, apple kullanıcı kitlesi bile yıllar boyu hep karşılarına çıkan listelerin ve menülerin görünümün bıkmış konumdalar.

Android, Windows Phone gibi işletim sistemlerinin her geçen gün giderek ilerlemeli ve yeni tasarımlar daha geniş kullanımlar ortaya çıkarması Apple’ı geride bırakmış durumda. Bildiğimiz gibi uzun bir süre önce Apple’dan iOS 7 haberi gelmiş bulunmaktaydı.

Ancak kullanıcıların gördükleri gibi ara ara gelen ve sadece sistem yapısını etkileyen güncellemeler mevcut, onun dışında iOS 7’e dahir hiç bir şey görünmüyor. Yapılan açıklamalara göre Apple şirketi de iOS 7’nin geç kaldığının farkında ki OS X mühendislerini iOS’a kaydırmak zorunda kalınmış.

iOS 7 hayranlar tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Çünkü son günlerde ortaya çıkan iOS 7 tanıtım videosuna göre çok büyük değişiklerin olacağı görünüyor. Hatta Apple sisteminin de bir hayli değiştiğini, artık kapalı olan telefonların, cihazların daha çok şeye izin vereceği belli. Umuyoruz ki bu yeni güncelleme kısa bir zaman içinde gelecek..

 

İŞTE İOS7 TANITIMI

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.