Assassin’s Creed 4 Black Flag Çıkış Tarihi

Oyun severlerin beklediği Assassin’s Creed 4 Black Flag oyununun çıkış tarihi sonunda belli oldu.

Önceki serileri ile yüz binlerce oyun sever kişinin fazlasıyla beğendiği Assassins’s Creed, serinin 4. oyunu ile önümüzde günlerde raflarda yerini alıyor. Ubisoft yönetmeliğindeki bu oyun Montreal stüdyolarında son teknoloji ile geliştirildi. Oyunun Xbox, Playstation ve PC gibi konsollarda çıkış tarihi belli oldu.

Assassins’s Creed 4 Black Flag oyununun Xbox One, Playstation ve PC için olan versiyonları 22 Kasım tarihinde çıkacak. Şuan için bile bir binlerce oyun sever kişinin fotoğraflarını ve videolarını takip ettiği, yolunu gözlediği bu oyun  oldukça uygun bir rakamda satılacak.

Her sene yeni güzellikler ve yenilikler ile karşımıza çıkan Ubisot bu sene de güzel şeyler yapacak gibi görünüyor. Umarız ki Assassin’s Creed 4 Black Flag oyunu da beklendiğine değecek cinsten hatta beklentinin üstünde sayılacak kadar başarılı olur.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.