Batarya Ömrünü Uzatan GreenZero

Telefon bataryası %100 görünüp dolmuş olsa bile bağlı olan USB sarj aletinden hala güç alma halinde olduğunu sizde biliyor muydunuz? Bu ilk bakışta gayet olağan bir durum gibi görünse bile aslında bataryaya çok zararlı ancak GreenZero sayesinde bu sorun ortadan kalkıyor!

Cep telefonunuzu bağladığınız ve öylece bir kenara bıraktınız..  Tabiki hiç birimiz sarj dolana kadar başında duracak değiliz. Hangimiz şarjımız tamamen dolduğunda telefonun bu durumundan haberdar olup telefonu sarjdan çıkarabiliyoruz ki? Aslında yüksek teknolojik özelliklere sahip olan bu telefonların sarjının dolduğu anda bizlere uyarı vermesi çok daha iyi olabilirdi fakat maalesef biz şuan için böyle bir şeye rastlamadık. Sizlere bu sorunu ortadan kaldırabilen GreenZero ürününden bahsetmek istiyoruz.

GreenZero son zamanlarda piyasaya sürülen sarj aletleri gibi küçük bir yapıya sahip ve az bir yer kaplıyor. Çantanızda hatta cebinizde dahi kolayca taşıyabilirsiniz. Kablosu normal versiyonunda biraz sorun olabilir ve istemediğiniz üzere dağınık halde olabilir. Fakat biraz fazladan ücret ödeyerek küçük bir cisime kablosu sarılabilen verisyonuna da sahip olabilirsiniz. GreenZero telefonunuzu elektriğe bağladığınızda normal bir şekilde sarj edecektir, sarjı dolduğunda ise tamamen güç, elektrik ile olan bağlantısını koparıyor.

Böylece sizlerde çok daha uzun ömürlü bir bataryaya sahip olabiliyorsunuz. Daha uzum ömürlü bataryadan kastımız ise sarjlarınızın daha uzun süre gitmesidir. Batarya ömrü, bataryanın alabileceği güç kapasitesine bağlı olarak belirlenmektedir.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.