BiP Messenger Nedir? Hesabı Nasıl Silinir?

BiP Messenger uygulaması hakkında bilgi edinmek ya da hesabınızı istiyorsanız bu yazımızdaki bilgileri mutlaka uygulayın.

Son zamanlarda gerçekten büyük bir ses getiren BiP Messenger uygulamasında hesabınızı nasıl kapatacağınızı bu yazımızda anlattık. Turkcell tarafından geliştirilen bu uygulama tıpkı diğer mesajlaşma uygulamaları gibi internet üzerinden rehberinizdeki kişilerle mesajlaşma imkanı sağlıyor. Uygulamanın Turkcell tarafından geliştirilmiş olması sizi korkutmasın çünkü uygulamayı kullanmak için operatörünün ne olduğu önemli değil, tüm operatörlerde kullanabiliyorsunuz.

Diğer uygulamaların aksine çok daha eğlenceli ve yenilikçi bir ortam sunan BiP Messenger yakından tanıdığımız bazı uygulamalar gibi silinebilen mesaj özelliğini de içeriğinde bulunduruyor. Yani bir mesajı 10 saniye gösterme şartı ile yolluyorsunuz ve o mesaj 10 saniye sonra her taraftan siliniyor.

Bunun yanı sıra BiP Messenger uygulamasında Türkiye’ye mizah konusunda aynı bir bakış açısı getiren Caps yapma, caps gönderme özelliği de bulunuyor. Ses gönderme ve diğer uygulamalarda hiç görmediğimiz karikatür şeklinde yapılmış ifade ikonları yer alıyor.

Hesap Nasıl Silinir?

1. BiP Messenger uygulamasının sağ üst kısmındaki 3 tane alt alta çizgi ikonuna basıyoruz.

2. Çıkan menüden Ayarlar‘a basmalısınız.

3. Buradan Hesabım yazısına basmanız gerekiyor.

4. En alt kısımda bulunan Hesabımı Sil butonuna basmalı ve karşınıza çıkan uyarıyı onaylamalısınız.

Böylece hesabınız silinmiş olacaktır.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.