Blogger için Google Plus Yorum Yeniliği

Sosyal Ağlar içerisinde hızını hiç kaybetmeten Google Plus yeni ve harika bir özelliğiyle tekrar karşımızda. Blooger için Google Plus Yorum Yeniliği karşınızda..

Web sitelerine yorum yapılmasını elbetteki her site sahibi istemekte. Bir çok site kendini sosyal paylaşım sitelerinde duyuruyor ve bundan gerçekten kendilerine çok yarar sağlıyor. Bu amaçta web site sahipleri için en iyi yenilik Facebook Yorum Özelliği olmuştu.

Çok zekice bir geliştirme olan facebook yorum özelliği web sitelerinin hit kazanabilmesi ve kullanıcılarının daha hızlı yorum yapabilmesi için iyi bir yaklaşımdı. Facebook ‘dan sonra bu özellik şimdi Google Plus severler içinde geliyor.

Bildiğimiz üzere uzun zamandır aktif olan Google Plus çok da fazla kullanıcıya sahip değildi. Fakat google üyeliği olan kişiler artık ortaya çıkan yeniliklerden hoşnut kalarak kendilerine tıpkı Facebook’ da olduğu gibi Google Plus profili yaratmaya başladılar.

Google Plus yorum kutusu da aslında üyelik gerektirmiyor fakat şuan için sadece yine google sitesi olan blogger üzerinde kullanılabiliyor. Blogger site sahipleri sitelerine hiç bir üyelik gerekmeksizin google plusla yorum yapabilme imkanı sağlıyor. Kısa bir zaman içinde bunun bir eklenti olmasını ve tüm web siteleri için kullanılabilir hale gelmesini bekliyoruz.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.
  • İsmail

    Aydınlatıcı bilgi için teşekkür ederiz. Google Plus ile birleşik bir çok hizmeti sunmaya devam edeceğe benziyor.