Call of Duty: Ghosts Yolda!

Bir zamanlar ses getirmiş, hala oyuncu kitlesini kaybetmemiş olan Call Of Duty oyunu için şimdide de Call Of Duty Ghosts Geliyor!

Call Of Duty Ghosts

Tesco firmasına ait internet sitesinde bugün bir hata oluştu ancak bu yapılan bu hata gerçekten bir çok kişiyi çok sevindirdi ya da beklediklerine değdiğini gösterdi. BF oyununda sonra Call OF Duty’nin yeni bir versiyonu çıkması bekleniyordu. Beklenen oldu ve Tesco sitesinde COD’un Ghosts kapak resmi yayımlandı.

Sitede bu oyuna dair çok fazla bilgi olmamasına karşın oyunun 30 Aralık 2013’den geleceği bekleniyor. PC kullanıcıları için pek bir şey söylemek doğru olmaz fakat Playstation 3’te kesinlikle oynanabilir olacağı belli. Umarız ki oyun normal tarihinden çok daha erken süreçlerde piyasaya sürülür ve oyunun hayranları da bu  oyuna kavuşur.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.