Çin’de Kadın Oyuncu Hizmeti!

Çin’den sürekli yenilikler ve enteresan haberler duymaya alıştık fakat bu kez çok daha farklı bir hizmet geliştirilmiş. Çin’de isteyen kişi yanında bir kadın oyuncu kiralayabiliyor!

İlk okuduğunuz da sizlere kötü amaçlar için sunulan bir hizmetmiş gibi gelebilir fakat yanlış anlaşılmaya gerek yok. Çünkü kiralanan bu kadınlar sadece kişiyle beraber oyun oynamak zorunda.. Türk milleti olarak genellikle Online ya da diğer eğlenceli oyunları hep erkekler tercih ediyor. Kendi keyif aldığımız bu oyunların kız arkadaşımız tarafından yargılanması gerçekten can sıkıcı bir durum. Ne kadar büyütülecek bir konu olmasa bile her birimiz bir dönem oynadığımız bu oyunlarda bizlere kız arkadaşlarımızın da eşlik etmesini istedik.

Çin’de yeni yapılan bu hizmette telefon ediyor ve sizinle beraber oyun oynaması için bir kadın siparişi veriyorsunuz. Evinize kadar gelip sizle beraber vakit geçiriyor, oyun oynuyor.  Daha çok online oyuncuların sıkılmalarını Çin kadın oyuncuönlemek amacı ile yapılan bu hizmet çok tutulacak, tercih edilecek gibi görünüyor.

Nereden geliyor?

Sürekli gelişmekte olan çin için bu gayet normal bir durum olarak görünebilir. Fakat her oyun akışını bilen, online oyunlara hakim ve aynı zamanda da güzel olacak bu kadar kadını nereden bulduklarını merak ediyoruz doğrusu.. Sanırsak bunun için bir de eğitim alıyor bu bayanlar.

İlk duyduğumuzda bizlerde sizin gibi şaşırdık. Dikkat çekici olan bu haberin ve hizmetin ne kadar süreceği hakkında yorum yapmak mümkün değil.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.