DriveClub Oyunu Yeni Bilgileri

Yeni oyun konsolu Playstation 4 ile çıkacağı söylenen ancak ertelenen oyun DriveClub’ın yeni bilgileri.

Sony‘nin yeni nesin oyun konsolu olan Playstation 4 ile beraber çıkacak olan, yeni oyunlardan birisi DriverClub için geçtiğimiz günlerde erteleme haberi gelmişti. Sony, DriveClub oyunu ile ilgili yeni bilgileri sosyal medya üzerinde açıkladı. Yeni bilgilere göre DriveClub oyununun 30fps’de ve 1080p çözünürlüğünde çalışacağı kesinleşti.

Eski haberlerden aldığımız bilgilere göre DriveClub için duyurusu yapılan ilk fps değeri 60 olarak belirlenmişti. Fakat yapılan oyun testine göre hiç bir şekilde 60fps elde edilemedi. Sony oyun için daha farklı detayları ön plana aldıklarını ve 30fps’nin değerli olduğu dile getirdi.

Yeni nesil bir konsolda çıkacak olan, bu denli heyecanla beklenen bir oyun için 30fps‘nin yeterli olup olmadığı konusunda oyuncular tedirgin.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.