Esnek Ekranlı Samsung Telefonu Tanıtılacak

Merakla beklenen esnek ekranlı telefonlar nihayet geliyor! Samsung  ve LG’nin esnek ekranlı akıllı telefonu yakın bir tarihte tanıtıma sunulacak.

Esnek ekrana sahip olan akıllı telefonlar son yıllardır hep gündemde yer alıyordu fakat hiç bir firma piyasaya böyle bir telefon sürmemişti. Merak edilen ve beklenen bu esnek ekranlı telefonlar LG, Samsung şirketleri tarafınca yakında tanıtılacak.

Kore medyasından alınan habere bakılacak olursa Samsung esnek ekrana sahip olan akıllı telefonu bu hafta içinde tanıtıma sunacak. Galaxy Round ismiyle dedikodularda yer alan bu telefon şimdiye kadar yapılmış ilk esnek ekranı telefon olacak. Cam yerine plastik malzeme kullanılacak bu telefonun uygun bir fiyata satılması bekleniyor.

Samsung esnek ekranlı telefonun Samsung Galaxy Note 3 ile aynı özelliklerde olacağı söylendi. Ancak bu deneyimde LG’nin mi yoksa Samsung’un mu başarılı olacağı merak konusu.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.