Facebook Angry Birds Friends

Rovio tarafından üretilen Angry Birds oyunları yeni bir versiyonu ile karşımıza çıktı! Angry Birds Friends, iOS ve Android için indirilebilir duruma geldi. Aynı zamanda Facebook üzerinden de bu oyunu oynayabileceksiniz.

Angry Birds Friends oyununun akıllı mobil cihazlar için geleceği önceden duyurulmuştur. Geçtiğimiz günlerde Rovio Andorid ve iOS için bu oyunu yayımlamış oldu. Fakat sadece mobil cihazlar üzerinden değil aynı zamanda bu oyunu facebook hesabınızdan da giriş yaparak oynayabiliyorsunuz.

Akıllı telefonlarda normal Angry Birds versiyonları gibi tabiki kolay bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Sonuç itibariyle artık bir çok mobil oyunda Angry Birds level sistemi kullanılıyor. Facebook da nasıl oynayacağınızı merak ediyorsanız endişelenmenize gerek yok.

Angry Birds Friends oyununu Facebook’ta bulabilmek için arama bölümünden ismiyle arama yapabilirsiniz. Tabiki oyunu sadece facebook hesabınızla giriş yaparak oynayabiliyorsunuz. Diğer Facebook oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da arkadaşlarınız arasında bir sıralama olacak. Yüksek puanları aldığınızda arkadaşlarınızı aştığınız puan ortalamasında görünecektir. İyi eğlenceler dileriz..

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.