Facebook Home’un Yeni Reklamları

Hızla yayılan ve bir çok kişi tarafından şimdiden çok beğenilen Facebook Home uygulamasının yeni reklamları karşınızda!

Facebook Home haberlerinin Facebook’un kendisi için yeni bir telefon çıkaracağı üzerineydi fakat bu bir uygulamadan ibaret oldu. Ancak yine de bekleneni veriyor ve ciddi anlamda kullanımı kolaylaştırıyor.

Bildiğimiz üzere Facebook Home uygulaması, 12 Nisan tarihinde Play Store’da yayınlandı. iOS kullanıcıları için şuan bir şey söylemek mümkün değil ama Android işletim sistemi sahibi telefon kullanıcıları bu uygulamayı kullanmaya başladı.

Elbette ki  reklamlara da ihtiyaç duyan Facebook birbirinden eğlenceli 2 yeni reklamda kendini göstermiş bulunmaktadır. İlk reklamında yakından tanıdığımız  Mark Zuckerberg’de bulunuyor. Ofis içinde bir konuşma yapıyor ve bu konuşmadan sıkılan çalışanlar Facebook Home uygulamasında geziniyor

Bir diğer reklamda da yine akşam yemeğinde sıkılmış ve sıkıntısını Facebook üzerinde gidermek isteyen bir genç bulunuyor. Tabiki reklamların arka planında yatan mesaj çok dikkat çekiyor. Çünkü telefonu eline alan ve uygulamayı kullanan kişi bir anda kendini sosyal bir ortamda buluyor. Reklamların bu denli renkli ve eğlenceli olması uygulamanın da bir o kadar profesyonel şekilde ilerleyeceğini gösteriyor.

İşte karşınızda iki reklam:

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.