Facebook Sayfaya Toplu Arkadaş Davet Etme

Facebook sayfalarınıza arkadaşlarınızı toplu şekilde davet etmek istiyorsanız bu yazımızda mutlaka aradığınızı bulacaksınız!

Bildiğimiz gibi Facebook‘da sayfaların popülerliği her geçen gün artıyor. Her sayfa sahibi sayfasını beğenen kişilerin sayısını yüksek rakamlara çıkarmak için tüm yöntemleri deniyor. İnternette sayfanın beğeni sayısını yükseltmek için sayısız site bulunsa bile en güzel yöntem arkadaş davetidir. Çünkü beğeni sayısı arttırmak için kullandığınız sitelerin %99’u size haberi olmadan beğenen kişileri göndermektedir. Bu nedenle kişiler kısa süre sonra beğenmekten vazgeçmekte ve sayfanızı terk etmektedir.

Halbuki sayfaya davet ettiğiniz arkadaşlar tamamen kendi istekleri ile beğendikleri için bu aktif ve sadık bir sayfa kitlesi oluşturmanızı sağlayacaktır. Facebook’da sayfaya toplu arkadaş davet etme için bir çok yöntem bulunsa da bu yöntemler kısa bir süre içinde Facebook yönetimi tarafından engellendi. Ancak şimdi size sunacağımız bu yöntem sayesinde artık toplu olarak sayfanıza arkadaşlarınızı davet etme işlemini yapmanız mümkün olacak.

Nasıl Yapılır?

Not : Bu işlemi yapabilmek için Google Chrome tarayıcısını kullanmanız gerekmektedir.

1. Öncelikle Facebook sayfanıza gidin ve kapak fotoğrafının alt kımında bulunan en sağdaki yan yana üç nokta ikonuna basın, buradan Arkadaşlarını Davet Et butonuna tıklayın.

2. Arkadaşlarınızın listesi çıktığında mouse scroll (tekerlek) ile aşağı doğru inerek tüm arkadaşlarınızın yüklenmesini sağlayın.

3. Tüm arkadaşlarınız yüklendikten sonra arkadaşlarınızın herhangi birinin üstüne gelip sağ tıklayın ve Öğeyi Denetle yazısına tıklayın.

4. Alt kısımda açılan pencerenin en üst sağ kısmındaki Console yazısına basın.

5. Pencerenin en alt kısmındaki kutucuğa aşağıdaki kodu yapıştırın ve Enter tuşuna basın.

Kod : 

var inputs = document.getElementsByClassName('uiButton _1sm');
for(var i=0; i<inputs.length;i++) {
inputs[i].click();
}

Bu işlemleri yaptıktan sonra yavaş yavaş tüm arkadaşlarınıza davet gönderildiğini göreceksiniz. Davet gönderme işleminin süresi arkadaşlarınızın sayısına göre değişiklik gösterebilir. Tüm arkadaşlarınıza davet gönderildiğinden emin olana kadar sayfayı kapatmayın.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.