Facebook Sohbet Odası

Sürekli güncellenen Facebook alt yapısı şimdi yeni bir Facebook sohbet odaları güncellemeleriyle tekrar canlanıyor!

Facebook’un sohbet konusunda oldukça başarılı bir site olduğunu biliyoruz. Dünya genelinde sadece sosyal medya aracı olarak değil aynı zamanda harika bir iletişim aracı olan Facebook bunu çok daha gelişmiş bir hale getirmeyi ciddi anlamda amaçlamış durumda.

Yapılan haberlere göre Facebook’un arkadaşlarınız ile beraber bir sohbet odası oluşturabilmeniz olanak tanıyacağı söz konusu. Gündeme gelen bu iddia bir çok sosyal medya destekli haber siteleri tarafından doğrulanmış durumda.

Peki Facebook Sohbet Odaları Uygulaması Nasıl Çalışacak?

Yakın bir süre içinde beklenen sohbet odaları uygulamasında yapabileceğiniz şeyler normal sohbetle sınırlı değil. Topluca arkadaşlarınız ile beraber bir sohbet odası oluşturup, buranın içinde normal bir chat programı gibi sohbet edebileceksiniz. Bu sohbet özelliğinde aktif olarak arkadaşlarınızla fotoğraf ve video paylaşabilecek, kendinize özel bir ortam oluşturabileceksiniz. Aynı zamanda yaptığınız bu sohbetler kendi istekleriniz doğrultusunda zaman tüneliniz içinde paylaşılabilecek.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.