Facebook Takip Et Butonu Nasıl Eklenir?

Facebook sosyal ağ sitesinde abonelerinizi önemsiyorsanız, takip edilmek istiyorsanız, takip et butonu eklemek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Facebook’da son zamanlarda en yaygın hale gelen sistemlerden birisi de abonelik oldu. Abonelik sisteminde birisi arkadaşınız olarak ekli olmasa bile sizleri takip edebiliyor ve profilinizde takipçiniz olarak yer alıyor. Bir çok ünlü simanın Facebook profilinde yüksek rakamlarda abone olduğunu görebiliyoruz. Facebook’da birinin sizlere abone olabilmesi yani sizi takip edebilmesi için profilinize girip Takip Et butonuna basması gerekiyor ya da arkadaşlık isteği gönderildiyse ve o arkadaşlık isteği henüz onay sürecindeyse kişi takipçi konumunda oluyor.

Ancak eğer daha büyük bir takipçi kitlesine sahip olmak istiyorsanız takip edilme butonunu bir web sitesi ya da herhangi bir web sayfasına ekleyebiliyorsunuz. Eklemiş olduğunuz Takip Et butonuna tıklayan kişiler Facebook sitesine girmeden de takipçiniz olabiliyor.

Nasıl Eklenir?

1- Facebook Ayarlar menüsünden Hesap Ayarları bölümüne gitmelisiniz.

2- Sol kısımdan Takipçilere bastıktan sonra Takipçi Eklentisi bölümünün altındaki kodu kopyalamalısınız. Bu kodu kullandığınız yerde Takip Et butonu görünecektir.

Resmin üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz.

Facebook Takip Et Butonu Nasıl Eklenir?

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.
 • jkmhn

  ben anlamadım kopyaladım sonra napıcam

 • Sosyomoz

  Kopyaladığınız kodu bir web sitesine yapıştırarak takip et butonunun orada görünmesini sağlayabilirsiniz.

 • emre

  saol

 • müberra güngören

  peki çok sağolun ya 😀

 • sap4o

  takip ci nasil yapabilirim benim facebooka