Facebook Yorum Fotoğraf Ekleme Nasıl Yapılır?

Sizde Facebook paylaşımları, gönderileri altında fotoğraf olarak yorum paylaşmak istiyorsanız bu yazımızdan nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Bildiğimiz üzere Facebook sürekli olarak kendisini güncelliyor ve yeniliklerle karşımıza çıkıyor. Bugün bir çok kişinin merak ettiği Facebook Fotoğrafa Yorum Ekleme Nasıl Yapılır? sorusunu cevaplayacağız. Muhakkak ki sizlerde özellikle takipçi sayısı yüksek sayfalardaki paylaşımların altında resim şeklinde yorum paylaşıldığını görmüşsünüzdür.

Genellikle Caps yapma popülerliğinin yüksek olmasına bağlı olarak sayfalardaki paylaşımların altında hep capsler görmekteyiz. Sizde aşağıdaki adımları uygulayarak hemen bir resim paylaşabilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken şudur ki her paylaşım altında resim paylaşmak mümkün değildir. Eğer sayfa ya da profil sahibi izin vermiş ise resim paylaşabilirsiniz.

Nasıl Yapılır? 

Bir sayfa ya da profildeki paylaşım altındaki yorumlar kısmına geldiğinizde yorum yazma kutucuğunun sağ tarafında bulunan fotoğraf makinası ikonuna basarak resmi yükleyebilirsiniz.

Facebook Yoruma Fotoğraf Ekleme

Eğer yukarıda gördüğünüz gibi bir fotoğraf makinası ikonu yok ise o sayfada ya da profilde fotoğrafa izin verilmemiş demektir.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.