Fifa 14 Çıkış Tarihi

Futbol oyunları içinde liderler arasında bulunan Fifa için beklenen an geldi. FIFA 14’ün çıkış tarihi sonunda belli oldu!

Harika ve kusursuz bir futbol oyunu denildiği zaman ilk akla gelen şeylerin PES ve FIFA olduğunu elbette hepimiz biliyoruz. Oldukça çekişmeli ve rekabetli bir şekilde ilerleyen bu oyunlarda FIFA yenilikleri ile fark açmayı başardı.

EA son zamanlarda FIFA 14 üzerinde bir çok yeniliği dile getirmişti. Şuan içinde FIFA 14 ‘ün satışa sunulacağı tarihi açıklamış bulunuyor. Heyecanla beklenen FIFA 14 için oldukça büyük bir tarih söz konusu değil, hatta belki beklediğinizden bile daha yakın!

FIFA 14, 27 Eylülde Amerika’da satışa sunulacak. FIFA 14 ilk etapta Xbox, PC, Playstation gibi ortamlar üzerinde oynanabilecek durumda. Şuan için bile ön sipariş verebilmek mümkün halde gibi görünüyor.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.