Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır?

Foursquare Hesabı Nasıl Kapatılır, Silinir? ya da Foursquare Üyeliği Nasıl İptal Edilir? sorularını cevaplamak istedik.

Sosyal medya elbetteki günümüz şartları gereğince kullanılması gereken araçlardır. Ancak bazen belli nedenlerden dolayı bu hesaplarımızı kapatmak, ortadan kaldırmak isteriz. Oldukça popüler bir yer bildirim hizmeti sunan Foursquare sitesi de bunlardan birisi. Foursquare sitesinde ilk zamanlarda ayarlar bölümünden hesabınızı kolay bir şekilde silmeniz mümkün oluyordu, fakat artık hesabınızı kaldırabilmek için direkt olarak hesap kapatma adresine gitmeniz gerekiyor.

Aşağıda sizler için verdiğimiz Foursquare Hesap Silme linkine tıklayabilirsiniz. Aşağıdaki linke gittikten sonra Foursquare bilgileriniz ile giriş yapmanız ve neden hesabınızı kapatmak istediğinizi seçmeniz daha sonra da işlemi onaylamanız gerekiyor.

[button color=”blue” link=”https://tr.foursquare.com/delete_me” target=”https://tr.foursquare.com/delete_me”]HESABINIZI SİLMEK İÇİN TIKLAYIN[/button]

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.