Galaxy Camera NX İnceleme

Lensli harika fotoğraf makinalarıyla da gündeme gelen Samsung, yeni bir kamera olan Galaxy Camera NX ürününü tanıttı.

Samsung son teknoloji ile ilerlemeye devam ediyor. Yeni çıkarmış olduğu Galaxy Camera NX ürünün de hiç bir fotoğraf makinasında bulunmayan özellikler yer alıyor. Oldukça merakla beklenen bu cihazda Android 4.2.2 işletim sistemi bulunuyor. Yani bu fotoğraf makinası ile Google Play’den uygulama indirebilmeniz mümkün haldedir.

Saniyede 1/6000 fotoğraf çekebilen bu harika kamera aynı zamanda 4G desteği ile ikinci bir ekranda fotoğrafların paylaşılabilmesini sağlıyor. 1.6GHz dört çekirdekli işlemciye sahip ve bu sayede çok hızlı bir şekilde işlemlerinizin görünmesini mümkün kılıyor.

DSLR ve kompakt bir çok kameradan çok daha iyi odaklanma özelliğini bulunduran Galaxy Camera NX 20.3 megapiksel kamerasına ek olarak 4.8 inç dokunmatik ekran bulunduruyor.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.