Google Keep Nedir?

Son zamanlar herkesin yoğun ilgi gösterdiği Google Keep yazılımı, bir çok benzeri yazılıma rakip olarak biliniyor. İşte Google Keep hakkında her şey!

Geçtiğimiz günlerde kullanıma suluna Google Keep, iOS ve Andorid olmak üzere bir çok mobil cihaz tarafından destekleniyor halde.

Andorid ve iOS yazılımına sahip mobil cihaz kullanan kişiler Google Keep uygulamasına tarayıcıları üzerinden erişebiliyor. Elbetteki fark olarak mobil cihazlara farklı bir görünüm sunuluyor.

Nedir?

Google Keep uygulaması iOS ve Andorid alt yapılarından benzer ve kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Google Keep uygulamasında klavye kullanmadan sesli bir şekilde not kaydedebiliyorsunuz. Ses kaydını tutabilen bu program ek olarak kayıt ettiğiniz bu ses kaydınız yazılı bir şekilde de kayıt altına alıyor. Bir çok notunuzu ve fotoğrafınızı bu alanda saklı tutabiliyor ve son derece güvenli olan Google hizmetinden sınırsız yararlanabiliyorsunuz.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.