GTA 5 Gruppe 6 Banka Arabası Nasıl Açılır?

GTA 5’teki Gruppe 6 zırhlı banka aracı soygunu ile para kazanmak için yapmanız gerekenleri sizde bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Bildiğimiz gibi GTA 5 te para kazanmak sanıldığı kadar kolay değil, bunun için bir çok görevi yerine getirmek ya da online soygunlar yapmak gerekiyor. Fakat oyuna yeni başlayan kişiler için bunlar pek mümkün değil, bizde bugün hem yeterli miktarda hemde kolay şekilde para kazanabileceğiniz bir yöntemden bahseceğiz, görevimiz banka aracı soygunu!

Nedir?

GTA 5’te siz şehirde gezerken haritada mavi ikonlar belirdiğini görüyoruz. Genellikle bu ikonlar birine yardım etmek amaçlı olsa bile kimi zamanda banka aracının geldiğini haber veriyor. Banka aracı üzerine Gruppe 6 yazan yeşil ve beyaz renkte zırlı bir araçtır.

Nasıl Açılır ve Soyulur?

Eğer bankanın taşımına anına denk geldiyseniz banka aracına doğru elinde çanta ile yürüyen görevliyi öldürdüğünüzde çantayı doğrudan alıp kazanabilirsiniz. Fakat eğer araç çoktan hareket ettiyse işiniz biraz daha zor.

Aracı hareket halinde gördüğünüzde dikkat etmeniz gereken şey ateş etmemek ve binmeye çalışmamaktır. Çünkü ateş ettiğinizde banka arabası Gruppe 6 alarma geçecek ve kaçaktır. Aynı şekilde şoför olarak binmeye çalıştığınızda da otomatik olarak kitlenecek ve yine kaçmaya çalışacaktır.

Uygun bir şekilde banka arabasının önünü kesmeli ve hızlı bir şekilde şoföre ateş edip ölmesini sağlamalısınız. Şoför öldüğünde yanındaki görevlide inip size ateş edecektir, doğal olarak onu da öldürmeniz gerekiyor.

Her iki banka arabası güvenlik görevlisini öldürdükten sonra banka aracının arka kısmına yapışkan bomba yerleştirip patlatarak ya da herhangi bir silah ile 8-10 kez ateş ederek açılmasını sağlayabilirsiniz. Arabanın arka kapısı açılacak ve içinden dışarı doğru bir çanta çıkacaktır, bu çantayı aldığınızda 7000$ dolardan fazla bir paraya sahip olacaksınız.

Görev Tamamlandı! 🙂

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.
  • np

    bende bunu bir türlü soyamamıştım 🙂