GTA V Rekor Kırdı!

GTA V yine şaşırttı ve son zamanların en iyi oyun rekorlarından birini kırmayı başardı!

Sektöründe ilklere imza atmayı başaran Rockstar Games, yeni oyunu Grand Theft Auto ile rekor kırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylar içinde oyunun sadece görselleri ve videoları oyun dünyasını yerinden oynatmayı başarmıştı. Oyun çıktığı andan itibaren ise bir rekoru da beraberinde getirdi.

Yaklaşık 1 hafta önce Xbox ve PS3 için satışa sunulan oyun raflarda yerini aldı. Raflara girdiği iki gün içinde rekor gecikmedi, GTA V bir gün içinde en yüksek satış rakamına ulaşan oyun olmayı başardı. GTA serisi sever oyuncuların beklediğine değmiş gibi görünüyor.

Satışa sunulduktan kısa bire sonra GTA V oyunu ” İngiltere’nin en iyi oyun çıkışı ” ünvanını aldı. Oyun sever kişilerin uzun yıllar boyunca bekleyişine mükemmel bir merhaba olan GTA V ilk gününde 1.57 milyon sattı.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.