HTC Tablet Yolda!

 

Çok başarılı telefonlar çıkarıp birden ortadan kaybolan HTC yeni ve güzel bir yenilikle tekrar gündeme geliyor. Sonunda beklenen HTC Tablet Yolda!

Uzun süreler boyunca bir telefon üretimi yapmayan HTC’nin bu durumu zarar ettiğine bağlanmıştı. Fakat bu konu hakkında kesin bir bilgi elde edilemedi. HTC sıra dışı, genç kesime hitap eden akıllı telefonları ile gerçekten piyasaya damgasını vurmuştu. Hala çok satan HTC şimdiye kadar bir kez tablet girişiminde bulunsa da hiç tablet çıkarmadı.

Bu kadar başarılı ve farklı telefonlar çıkaran bir marka için bu normal bir durum olarak değerlendirilmedi. Özellikle görüntü bakımından çok kaliteli olan bir  HTC tablet çıkacağı resmen duyuruldu. Eğer bu tablet planı da başarısız
olursa, HTC 3 senedir hiç tablet çıkarmamış olacak.HTC

Tablet ne zaman çıkacak?

Geçtiğimiz günlerde ubuntu resmi sitesinde tablet ibaresi yer alan bir geri sayım bulunuyordu fakat hala ürünün ne zaman çıkacağına dair bir açıklama bulunmuyor. Bunun yanı sıra çıkacak olan tabletin Ubuntu işletim sistemine sahip olabileceği de merak konusu.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.