İlk GTA Oyunları PS3 İçin Geliyor!

Merakla beklenen Gta 5’e ait görüntüler sosyal medya üzerinde hızla yayılmaya ve ilgi çekmeye devam ediyor. Bunun yanı sıra Rockstar severleri için yeni bir sürprizle gündeme geldi, GTA 1 ve 2 PS3 için gelecek!

Playstation 1’de GTA 1 oyununu oynayabiliyorduk fakat gelişimlerini bilgisayar üzerinden sürdüren GTA oyunu takipçilerini üzmüştü. Elbette ki tüm GTA versiyonlarını konsollar üzerinden oynayabiliyorduk fakat bunlar ilk versiyonlar için geçerli değildi.

Gta Playstation

Resmi olarak kesin bir açıklama alabilmiş değiliz fakat yayılan dedikodulara bakılacak olursa GTA 1 ve 2 PS Vita, PSP ve PS3 için aktif duruma geçecek. GTA 5 oyunu öncesi Rockstar Games’in böyle bir sürpriz yapması elbetteki hem daha çok heyecan yaratır hemde GTA 5’in kullanıcı kitlesini arttırabilmesi açısından iyi bir reklam olabilir.

GTA 5’in yayılan videolarında grafiksel yönden beklenenin daha iyisi olduğunu gördük, tabiki oyunun oynanabilirlik açıdan nasıl olduğunu bilemiyoruz. Fakat çok iyi bir oyun olacağını düşündüğümüz GTA 5’in seride bulunan ilk oyunlara dair yenilikleri de bir çok kişiyi sevindirecek gibi görünüyor. Tüm bu yeniliklerin yaz aylarının ortalarında gelmesi bekleniyor.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.