Internet Explorer Nasıl Güncellenir?

Internet Explorer tarayıcısını güncellemek istiyorsanız, nasıl güncellenir? sorusuna yanıt arıyorsanız bu makalemizi okumalısınız.

Internet Explorer sürekli güncellenen, Microsoft tarafından geliştirilen en çok kullanılan tarayıcılardan birisidir. Sık sık yeni özellikler ile kullanıcıların yüzünü güldüren Internet Explorer tarayıcısını güncellemek için uzun işlemler yapmanıza gerek yok. Internet Explorer yeni sürümlerinde otomatik olarak güncelleme yapılsa da eski sürümlerinde güncellemeyi elle yani manuel olarak yapmak gerekiyor. Tarayıcınızı başarılı bir şekilde güncellemek istiyorsanız Internet Explorer son sürümünü bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor.

Nasıl Güncellenir?

Aşağıdaki butona tıklayıp Internet Explorer son sürümünü  bilgisayarınıza indirdikten sonra normal bir program yüklemesi gibi kurulumu yapmalısınız. Bilgisayarınıza eski bir Internet Explorer tarayıcısı var ise yükleme otomatik olarak güncelleme şeklinde gerçekleşecektir. Bu işlemleri uyguladıktan sonra Internet Explorer tarayıcısını tekrar açtığınızda güncelleme işleminin başarıyla tamamlandığını ve eski tarayıcının yerini yenisinin aldığınız görebilirsiniz.

Internet Explorer Güncellemesini İndir

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.
  • Kudret

    ilgilendiğiniz için teşekkür ederim