iPhone 5S Çok Bekletmeyecek

iPhone kullanan kişi sayısı 4s ile daha çok artmıştı. Bildiğimiz üzere iPhone üretimlerinde temel versiyonda geniş kapsamlı yenilikler bulunmuyor. Fakat telefonun S versiyonu çıktığında çok daha fazla değişiklilkle karşı karşıya kalıyoruz. Bu her yeni modelde gerçekleşti, iPhone5S’te de aynıları olacak gibi görünüyor. 

Yeni model için söylentiler hızla yayılmaya devam ediyor, iPhone5s için tüm takipçiler tarafından geri sayım başladı. iPhone 5S’in çıkacağı bildiğimiz gibi geçtiğimiz günlerde bir çok haber ajansı tarafınca duyurulmuştu.

Japonyalı, Mac Fan adını veren derginin 20. sayısı bir çok iddiaya yönelik açıklamayı yaptı. iPhone5S’ için resmi açıklamanın ve piyasaya sunulma tarihinin önümüzdeki haziran ayında belli olacağı söyleniyor. Henüz bu yeni iphone 5stelefon için bir ekstra özellik bilgisine sahip değiliz fakat güzel şeylerin olacağı belli.

Fiyatı ne olacak?

iPhone5S’in fiyatı da çok büyük bir merak konusu olmayı başardı. iPhone4S ile 5 arasında çok büyük farklar yoktu bu da 5S’in biraz pahalı olacağını anlatmaya yetiyor. Apple’ın CEO değişimi yapması da fiyat için başka bir yaklaşıma sebebiyet verebilir.

Son zamanlarda 5S’in bu merakla beklenmesi gibi iOS7 güncellemesi de aynı şekilde gündemde yerini alıyor. iOS7 güncellemesi ile beraber iPhone5s piyasaya sürülürse bu gerçekten çok  iyi bir yenilik olacak.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.