iPhone 5S mi? iPhone 5C mi?

Apple’ın aynı anda haberini verdiği ve 13 Eylül tarihinde ön sipariş başlattığı telefonlar hakkında sorular devam ediyor. Bizlerde Sosyomoz ailesi olarak iPhone 5S mi? iPhone 5C mi? sorusuna yanıt vermeye çalışacağız.

Apple geçtiğimiz hafta Salı gününde yeni akıllı telefonları iPhone 5C ve iPhone 5S’i tüketici kişilerin beğenisine sunmuştu. 13 Eylülde sipariş verilmeye hazır hale gelen Apple bu cihazlar için gerçekten sürpriz satış rakamları bekliyor. Ancak şuan için acaba hangi telefon daha çok tercih ediliyor?

Her ne kadar daha renkli bir görünümü olsa bile 5C’ye oranla 5S daha çok tercih edildi. Ancak 5C’ninde şuan için 1 milyon kişiden daha fazla sayıda ön siparişi olduğu biliniyor. iPhone yeni telefonları ve iOS 7 yeni işletim sistemi ile harika bir şekilde geri döndü!

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.