iPhone 5S’in Kamera Özellikleri

Bekleyenlerin dilinden düşmeyen ve meraklı ile beklenen yeni telefon iPhone 5S’in kemarasına ait özellikler internette yerini aldı!

WSE firmasında görev alan bir mühendisten gelen bilgiler şaşırttı. Apple’ın yeni üretimi iPhone 5s adında ki telefon çok konuşulacak ve farklı olarak gibi görünüyor. Kamera konusunda alınan ancak kesin olmayan bilgiler iPhone 5S’in 12 MP kameraya sahip olduğunu gösteriyor.

Yeni çıkan ve sürekli gelişen teknoloji aracı akıllı telefonların kameraları 12 MP ve üstü olmakta. Apple firması da bunu bir hedef olarak varsaymış gibi görünüyor ki kamerasının kalitesini bir hayli arttırmış. Zaten telefonun resmi açıklamalarında telefonun kamera kalitesinin bir hayli değişeceği söyleniyordu.

Bir çok dedikodu ile çalkalanan iPhone 5s iyi bir telefon olacağına benziyor. iPhone 5s’in gündemin ayrı bir konusu olan iOS7 güncellemesi ile beraber çıkması bekleniyor. Umarız ki bu yeni telefon gerçekten sanıldığı gibi başarılı olur.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.