iPhone bedava uygulama indirme

Dokunmatik telefon severler ve yeni trende ayak uyduran kişiler için iPhone vazgeçilmez bir telefondur. iPhone ile ilgili olarak iPhone bedava uygulama indirme ise her zaman merak konusu olmuştur.

iPhone kullanan bir kişi iseniz mutlaka ki AppStore’u çok kez ziyaret ediyorsunuzdur. AppStore’da ücretsiz uygulama ve ücretli uygulama gibi farklı bölümler bulunuyor fakat genellikle güzel uygulamaların hep doğal olarak ücretli uygulamalar bölümünde bulunduğunu görebiliyoruz. Ücretsiz uygulamaları her zaman bedava indirebilmemiz mümkün olduğundan bedava uygulama indirme olarak sayılmıyor. Her birimiz yüksek miktarlarda paralar ödeyip aldığımız bu iPhone’da bir de uygulama için ek para ödemek istemiyor, her birini ücretsiz indirmek istiyoruz.

iPhone’da paralı olarak bulunan uygulamaları ücretsiz indirmeye çalışmak yasal bir işlem olmayacaktır. Eğer yasal yoldan olmadan da ben indirmek istiyorum diyorsanız yine iPhone’un resmi işletim sistemini değiştirmeniz gerekiyor. İnternette çok yayılmış olan ve bir çok kişinin tercih ettiği iPhone JailBreak işlemini uygulayabilirsiniz.

Bunu yaptıktan sonra ücretli iPhone uygulamalarının dosyalarını bulabilir ve telefona normal bir yükleme işlemiyle yapabilirsiniz. iPhone için uyguladığınız JailBreak işlemini daha sonradan geri alabilir, telefonu fabrika ayarlarına geri getirebilirsiniz. Fakat JailBreak doğru ve yasal bir işlem olarak sayılmaz, telefonunuzu yorabilir hatta bazı fonksiyonların zede görmesine sebebiyet verebilir.

Eğer iPhone telefonunuza bedava uygulama indirmek istiyorsanız AppStore üzerinde yer alan Günün Uygulaması isimli uygulamayı yükleyebilirsiniz. Bu uygulama sizlere her gün daha önceden ücretli olan ancak o güne özel ücretsiz indirilebilecek uygulamaları haber verecektir. Böylece sizlerde ücret ödemekten kurtulup, sevdiğiniz uygulamaları bedava indirebileceksiniz.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.