İşte iPhone Oyun Konsolu

Oyun uygulamaları konusunda başarılı olan iPhone için şimdide oyun konsolu geliyor.

Evlaks raporları kısa bire süre sonra iPhone kullanan kişilere sevindirecek bir yenilik getiriyor. iPhone için dış çevre teknolojilerinin ileri gelen şirketlerinden birisi olan Moga’nın iPhone’da kullanabilecek bir oyun konsolu yapacağı haberleri yayıldı. Logitech şirketinin üretmiş olduğu oyun konsoluna benzeyecek cihaz için, özenilme kaynağı da Apple iOS 7 dökümanlarının oluşturulduğu söylenmekte.

Xbox oyun konsolu görüntüsüne benzeyen, dış cephesine baktığımızda çok açılı ve renkli bir tasarımı bulunduğu görülüyor. Resimlerden anlayabildiğimiz üzere iPhone cihaz içindeyken elde gerçekten iyi bir oyun konsolu ortaya çıkıyor. Buna ek olarak sevindirici bir haber ise bu oyun konsolu cihazının 1800 mAh bataryasına sahip olacağı, yani bu demek oluyor ki sabahlara kadar şarj sorunu olmadan oyun oynamak mümkün olacak.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.