İşte Nexus 5’in Görüntülenen Bataryası

Uzun süredir konuşulan ve tanıtılması beklenen Nexus 5’in Bataryası ile ilgili fotoğraflar sızdırıldı.

Ekim ayının başlarından beri Nexus 5 hakkında söylentiler artmıştı. Nexus 5’in bataryası konusunda iki türde söylentiler ortaya atılmıştı. Bu söylentilerden birisi 2300 mAh batarya kapasitesi diğeri ise 3000 mAh kapasitesi olacağı yönünde idi. Bu noktada bir söylenti daha vardı ki oda 16 GB olan modelinin 2300 mAh, 32 GB modelinin 3000 mAh olacağını belirtilmiş. Şuan için en güçlü olan ise 3. seçenek galiba.

Nexus 5 Bataryası

Geçtiğimiz günlerde internete yayılan fotoğraflar Nexus 5’in bataryasına ait bir çok soruyu cevaplamış oldu. Görüntülerden anlayacağımız üzere 23000 mAh bataryayı görebiliyoruz. Ancak bu fotoğraftaki bataryanın 16GB’lık modele ait olma ihtimali de bulunuyor. Yani 3000 mAh batarya da 32GB ile gelebilir.

Bataryalardan ciddi anlamda şikayet eden kullanıcılar Nexus 5’in bu konuda iyi sonuçlar vereceğini düşünüyor umarız ki Nexus 5 beklendiği gibi başarılı olur, en azından Pil Ömrü konusunda..

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.