Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır?

İnternet üzerinde son merak edilen Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır? sorusuna yanıt arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Yaklaşık 2 senedir internet üzerinde en yaygın para kazanma sistemlerinden birisi de Link Kısaltarak Para Kazanma olarak biliniyor. İnternette gezinirken eğer bir linkte tıkladıktan sonra istemediğiniz bir siteye giriş yapıyorsanız ve bu site Reklamı Geç butonuna tıkladıktan sonra asıl istediğiniz linke yönlendirilecek olduğunuzu söylüyorsa bu başka bir kişiye para kazandırdığınız anlamına gelir. Hem insanlara daha kısa linkler sunabilmek hem reklamlardan para kazanabilmek için yaratılan bu sistem her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolaylıkla başarılabilmektedir.

Link Kısaltarak Para Kazanma Hizmeti Sunan Siteler

[checklist]

  • Link.TL ( Türkçe )
  • Bc.Vc
  • Adf.Ly

[/checklist]

Sistem Nasıl Çalışır?

Link kısaltarak para kazanma sisteminde az çalışıp çok kazanma olayı maalesef bulunmuyor. Örnek verecek olursak 1$ dolar gibi düşük bir parayı kazanmak için 1000 kişinin sahip olduğunuz linke girmesi gerekiyor. Eğer bu şekilde para kazanmak istiyorsanız linkleri arkadaşlarınıza yollayarak para kazanılmayacağını bilmeniz gerekiyor. Bu noktada yüksek ziyaretçi kapasitesi olan ve dışarıya sürekli link verdiğiniz bir site sahibi olmanız gerekiyor. Ancak bu şekilde para kazanmanız kolaylaşacaktır.

Yukarıda sunmuş olduğumuz 3 siteden birine üye olduktan sonra göndermek istediğiniz kısaltmak istediğiniz linki veriyorsunuz ve kısalt butonuna basarak linki kısaltıyorsunuz. Kısaltmış olduğunuz linki sitenizde paylaşıyorsunuz ve ziyaretçiler bu linke giriş yaptığında para kazanıyorsunuz. Kazandığınız parayı üyeliğinize ait panelden takip edebilirsiniz.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.