Lumia kullanıcıları için güncelleme müjdesi!

Windows Phone 8 adı altında nokia üretimi olan ve genellikle gençlerini tercihi Lumia 920, Lumia 620, Lumia 820 için güncellemeler geleceği duyruldu. Kısa bir süre içinde herkes güncelleme yapabilecek.

Windows Phone 8 yapısında bulunan ve telefonu çok tutulan Nokia her geçen gün telefonu bir trend haline getirmeyi başarıyor. Uzun süredir tam anlamıyla bekleyenlere hitap eden bir telefon üretmeyen Nokia, bu kez harika telefonuyla kendini gösterdi ve güncellemeleri ile destekliyor.

Lumia 920, Lumia 620, Lumia 820 telefonlarında stabil bir sorun olarak neredeyse her forumda konusu geçen parlaklık ayarlama sorunu bu güncelleme ile ortadan kalacak gibi görünüyor. Daha çok sistem ayarlarını düzeltmek amacı ile yapılan bu güncelleme kısa bir süre içinde tüm kullanıcılar için aktif durumda olacak.

Özellikle bu yeni gelen güncellemede parlaklık ayarı, kamera kalitesi, ses ve kulaklık verimi kalitesi artacak. Umarız ki Nokia her zaman olduğu gibi bu kez de istenileni verir.

 

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.