Online Oyun Forsaken World Geliyor!

Sürekli beklenen ve hiç sıkılmaksızın oynanan online oyunlar bir çoğumuz için en iyi zaman geçirme yöntemidir. Şimdide tüm Türk oyuncular için Forsaken World Geliyor!

Oyununun yabancı ismi sizleri şaşırtmasın çünkü harika bir MMORP oyunu olan Forsaken World tamamen türkçe ve tüm türk oyuncuları bekliyor. Henüz oyuna başlangıcın mümkün olmadığını görüyoruz fakat sunucularda
kayıt altına alınmaya açık kullanıcı oluşturma işlemine başlayabilirsiniz.

Daha çok diğer MMORPG oyunlarından sıyrılmış olarak farklı bir konsepte sahip olan bu oyunda hoş bir vakit geçireceğinizi ve savaşmaktan hiç bir zaman yılmayacağınızı düşünmekteyiz. Oyun daha önceden Avrupalı oyuncular tarafınca oynanıyordu ve çok büyük bir kitleye sahiptir. Perfect World Türkiye Müdürü Ömer K. Türk MMORP oyuncularının da bu oyundan yararlanması için %100 türkçe versiyonunu çıkarttıklarını diler getirdi.

TEST SÜRÜMÜ AÇILIYOR!
Forsaken World Oyunu

Oyunun Türk kullanıcıları tarafından test edilebilmesi için 10 Nisan 2013 tarihinde saat 20:00’da açılacağı açıklandı. Herkes tarafından merakla beklenen oyun için tanıtım videoları elbette bulunuyor fakat tam olarak ne zaman oynanmaya açık hale geleceğini bilmiyoruz. Oyunun Türkiye’de diğer online oyunlar gibi çok hızlı bir şekilde yayılacağı ve kendi kitlesini oluşturacağı kesin.

Sizde kullanıcı adınızı belirlemek ve bu maceraya katılmak istiyorsanız aşağıdaki KAYIT OL butonuna basarak hemen kendi sitesinden kullanıcı adınızı belirleyebilirsiniz. İyi eğlenceler, keyifli vakitler diliyoruz.

[button color=”blue” link=”https://register.tr.perfectworld.eu/fwad7″ target=”https://register.tr.perfectworld.eu/fwad7″]KAYIT OL[/button]

 

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.