Pes 2014 Takım Listesi

Konami üretimi olan PC, Xbox 360 ve PS3’te oynanabilen PES 2014’ün çıkması için sayılı günler kaldı. İşte sizler için bu muhteşem oyundaki takım listesi..

Konami tarafından yayınlanan PC, PS3 ve Xbox 360 sistemlerinde çalışan PES 2014’ün 20 Eylül’de yayınlanması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde demo hali yayınlanan PES 2014 bir çok oyuncunun beğenisini kazansa bile bazı oyuncular tarafından da Fifa’ya benzediği belirtildi.

AFC Şamiyonlar Ligi ve Arjantin Premier liginin de içinde bulunacağı yapımda Türkiye Süper Ligi almıyor. Ülkemizde PES oyununun oldukça yüksek bir fan kitlesi bulunan PES 2014’te bulunan tek Türk Takım Galatasaray.

Geçtiğimiz senelerde Konami Fenerbahçe, Beşiktaş ve diğer Avrupa kulüplerine de yer vermişti. Bu sene Türk takımı sayısının düşürülmesi sevilmemiş gibi görünüyor. Umarız ki bir sonraki senede bu sorun düzeltilir ve daha doğru bir sunum yapılır.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.