PlayStore 2014 İndirimi

Yeni bir yıla yani 2014’e girerken Sony Playstation yine oyun severleerin yüzünü güldürmeyi başardı. Playstation 3 ve Playstation Vita oyunlarında 49TL fiyatından başlayan indirimleri kaçırmayın!

Sony Playstation yeni yıl indirimlerinde bir çok özel kampanya sizleri bekliyor. Oldukça heyecan verici olan bu kampanyada satın almak istediğiniz ancak yüksek fiyatından yakındığınız oyunlara çok düşük fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Özellikle oldukça sevilen God Of War: Ascension oyununun yer aldığı kampanyada düşük fiyatlarla aradığınız oyunları bulabileceksiniz.

Kampanyada Playstation 3 için olan All Star Battle Royale, Little Big Planet:Karting oyunlarına 49TL’ye, God Of War:Ascension oyununa 89 TL’ye ve Playstation Vita için Uncharted: Golden Abyss, Resistance : Burning Skies oyunlarına 69 TL’ye  sahip olabileceksiniz.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.