Samsung Galaxy S4 Avea Fiyatı

 

Her yeni telefonun artık operatörler tarafınca faturalı hatlara eklediği fiyatla uygun bir durumda sattıklarını biliyoruz. Şimdide Turkcell ve Vodafone’dan sonra Avea Samsung Galaxy S4’ü getirdi!

Yeni akıllı telefonların, özellikle iPhone ve Samsung Galaxy serisinin çok da uygun bir fiyat olduğunu söyleyemeyiz. Telefonların özelliklerine bakılınca belki de her işi bu telefonlar üzerinden yapabilmek mümkün fakat buna rağmen 2000 TL gibi fiyatlar herkesin bütçesine uyum sağlamıyor.

Türkiye operatörleri olan Avea, Turkcell, Vodafone her yeni çıkan telefonda faturalı hat sahiplerine uygun taksitlerle bu telefonları alabilme fırsatı sunuyor. Fiyatların üzerine biraz ek yapılsa bile peşin fiyatına almaktan çok daha rahat bir ödeme seçeneği olarak değerlendiriliyor.

Son zamanların ses getiren, galaxy serisinin son telefonu Samsung Galaxy S4  Turkcell ve Vodafone operatörlerinden sonra Avea’da da satışa sunuldu. Normal türkiye satış fiyatı 1999 TL olan bu harika telefonu Avea’dan almak için elbette bir çok şart gerekiyor fakat almak isteyen ve şartlara uyum sağlayan kişiler için fiyatları vermek istedik.

Normal bir faturalı hat kullanıcısı için 24 Ay taksitle olmak kaydıyla ayda 100 TL ücretle satışlar başlamış durumda. Tabiki Avea bir çok daha avantajla, farklı ödeme seçenekleri ile farkını göstermiş durumda. Diğer ödeme seçeneklerini Avea resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.