Samsung Galaxy S4’ün Beklenen Videoları!

Samsung S serisinin ciddi anlamda ses getirdiğini hepimiz biliyoruz. Samsung’un resmen açıkladığı ve çok kez tanıtımını yaptığı Samsung Galaxy S4 yeni videoları ile karşınızda!

Bildiğimiz üzere Samsung Galaxy S3 kullanıcılara bekleneni vermişti ve bir çok kişi bu kadar kısa bir süre içinde S4 ile karşılaşacaklarını bilmiyordu. Samsung Galaxy S4 çok hızlı bir şekilde sunuldu ve herkesi şaşırtmayı başardı! Herkesin şuan için merakla beklediği Samsung Galaxy S4’ün 2013 Mayıs ayının başlarında piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.Samsung Galaxy

Samsung’un bu yeni çıkardığı akıllı telefona bakıldığında bir önceki telefonla arasında büyük farklar görünmüyor. Fakat detaylı bir inceleme yaptığınızda serinin şuan için son telefonu olan S4′ de kaliteyi görebilirsiniz. Ek olarak bir çok fonksiyonel özellik daha eklenmiş bulunuyor.

Yine aynı şekilde New York’da yapılan Lansmanları çok dikkat çeken Samsung Galaxy S4 yeni videoları ile karşımıza tekrar çıktı.  Üç yeni videosu ile karşımıza çıktı ve bu videolar Sound Shot, S Translator, Group Play gibi dikkat çeken özellikleri barındırıyor. Beğeneceğinizi ve bu yeni telefonunda dikkatinizi çekeceğini umuyoruz.

İşte merakla beklediğiniz videolar:

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.