Samsung Galaxy Tab 2 için 10 sebep

Tablet kullanımının yaygınlaşmış olmasını yalanlamak mümkün değil! Güçlü bir yapıya ve hoş tasarıma sahip olan Samsung Galaxy Tab2 hayatı değiştirecek kadar harika özellikle bulunduruyor. 

Samsung kullanıcılarına, takipçilerine Samsung Galaxy Tab 2 modellerini sunmuş bulunmakta. Sadece tasarımı olarak değil aynı zamanda özellikleri ile de doyamayacağınız bir tablet sizi bekliyor. Anlayabileceğiniz gibi bu harika ürün bünyesinde her şeyi barındırıyor.

Biz yinede doğru bir tercih yapabilmeniz adına sizlere bu ürünü seçmeniz için 10 farklı sebep sunacağız;

Samsung Galaxy Tab 2 için 10 sebep

1. İşinizi önemsiyor

Sahip olduğunuz işleri farklı, duruma göre yönlerden yönetebilme gibi bir farka sahipsiniz. Microsoft Office programlarını bünyesinde bulunduran bu üründe her işinizi yürütebilirsiniz.

2. İstediğiniz her yere taşıyın

Optimize edilmiş kullanıcı için uygun boyutları, hafif olması ve 10.5mm incelikte bulunması başka bir yerlere taşıyabilmeniz için doğru bir neden.

3. İstenilen yerde sinema keyfi

İnternet üzerinden herkes film izler fakat bunu bir tablet üzerinden gerçekleştirmek çok daha başkadır. Sürekli güncelenen ve içinde dilediğiniz her filmi, diziyi bulunduran Samsung Sinemadan istediğinizi izleyebilirsiniz. 32 GB arttırabilir hafızasıyla filmlerinizi yanınızda dahi taşıyabilirsiniz.

4. İletişimde çeşitlilik

Sosyal ağ siteleri artık her telefon da ya da tablet üzerinde kullanılabiliyor. Fakat SAmsung Galaxy Tab 2 GooglePlus, ChatON vb şekilde mesajlaşma sistemleri sunmakta.

5. Hem iş hem oyun

Samsung Galaxy Tab 2 Android Jelly Bean işletim sitemiyle güncellenebilen, Android 4.0, Ice Cream Sandwich işletim sistemi ve 1GHz’lik işlemciye sahip tabiki çift çekirdek!  Bu sayede hiç bir performans düşüklüğü sorunu yaşamadan işlerinizi ve eğlenceli saatlerinizi aynı anda yürütebilirsiniz.

6. Okuma zevki sağlıyor

Hem ekran büyüklüğü sayesinde hemde e-kitap uygulaması sayesinde bir çok kitaba, dergiye ya da gazeteye tabletinizden ulaşmanız mümkün halde!

7. Elinizdeki büyük harita

Samsung bu yeni tabletinde, Haritalar ve tüm diğer google hizmetlerini sisteminde, ekstra yükleme işlemi yapmaya gerek kalmaksızın bulunduruyor.

8. Kolay kullanım

Geniş ana ekranınızda karşınıza çıkan bileşenler sayesinde istediğiniz uygulamaları kolay bir şekilde başlatabilir ve  dilediğiniz bir çok şeyi tek bir panel üzerinden yürütebilirsiniz.

9. Kaliteli görüntü

Samsung  diğer modellerinden farklı olarak bu tabletinde en gerçekçi görüntü sistemini bulundurmuş durumda. Buna elbette Tab 2’nin en iyi özelliklerinden biri diyebiliriz.

10. Dilediğiniz gibi tamamlayın

Birden fazla şık aksesuar kılık ve yardımcı araç ile tableti çok daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.