Samsung Jelly Bean Güncellemesi

Telefon konusunda liderlikte bilinen Samsung, Galaxy Ace 2 için Jelly Bean güncellemesini getiriyor!

Bildiğimiz üzere Jelly Bean için geri sayım aylar önce başlamıştı fakat kesin bir bilgi söz konusu değildi. Şimdi ise çok iyi ve şık tasarımlı bir telefonu olan Galaxy Ace 2 için Jelly Bean güncellemesinin geleceği konuşuluyor. Alınan bilgilere göre tam olarak Nisan ayının sonuna kadar Samsung Galaxy Ace 2 sahipleri bu yeni güncellemeye geçecek gibi görünüyor.

Henüz yeni telefonlara uyum sağlayacak mı konusunda bir bilgi verilmiyor fakat Samsung’un böyle bir yenilikte sadece tek telefonu ele almayacağı kesin. Muhtemelen son bir sene içinde piyasa sürmüş olduğu tüm telefonlar  Jelly Bean’e sahip olabilecek.

Peki neler değişecek?Samsung Jelly Bean

Samsung Jelly Bean Güncellemesi daha kullanışlı bir yapıyı kapsıyor daha çok, yeni bir dokunmatik panel gelecek ve alışılmış olan Samsung arayüzünün yerini daha yararlı şeyler alacak. Artık Samsung telefon kullanıcıları telefonlarına gelen bildirimleri bildirim çubuğu üzerinden kolayca görebilecek ve böylece bilgi sahibi olabilecek.

Kullanıcılar kendi veri kullanımı ayrıntılarını sağlayabilecek istediği gibi disk üzerindeki sınırlarını kendileri koyabilecek. Böylece fotoğraflarınıza, videolarınıza, müziklerine göre belirli bir limit sağlayabilirsiniz.

Uygulama konusunda yenilik

Samsung’un bu yeni güncellemesinde herhangi bir yükleme işlemi yapmaya gerek kalmaksızın ChatON uygulaması telefonunuza bulunuyor olacak. Bunun yanı sıra Jeally Bean sistemine özel uygulama yerini alacak ve uygulamalar da daha sürpriz yenilikler bekleniyor.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.