Samsung Yeni Serisi Olan Galaxy Mega’yı Açıkladı

Galaxy serisiyle büyük kitlelere, milyonlarca kişiye büyük ekran ve dokunmatik telefonu sevdiren samsung zirvede yerini almış durumda. Şimdi ise yeni bir seriyle bomba gibi geliyor!Samsung Galaxy Mega

Samsung yeni gelişmelerinin bir kısmını paylaştı. Samsung Galaxy Mega olarak duyurulan bu cihazların detayları yavaş yavaş ortaya atıldı. Son günlerde ortaya çıkan Galaxy Note serisinden farklı olarak bir seri olduğu dile gelen bu cihazların ortalama ekran boyutları 6.3 ve 5.8 inç olarak biliniyor.

Bu aletlerin çok ilgi göreceği gelen yorumlardan ve ürün detaylarından belli oluyor. Galaxy Mega serisinin ilk ürünü olan GT-l9152, 5-8 inç büyüklüğe sahip bir cihaz. Aynı zamanda kaliteli olarak 8MP kamera ve LCD ekran bulunduruyor.

Samsung oluşturduğu aktif kitlesinde bu cihazların da çok tutacağı belli oluyor. Özellikle kameraları ile dikkat çeken bu yeni seri aynı zamanda çift çekirdekli işletim sistemine sahip olduğundan bir hayli hızlı ve kullanışlı olacak gibi görünüyor.

Elimize geçen ve herkes için söylenen en son bilgilerin bu olduğunu söylemek istiyoruz ve sizler ile beraber bizde merakla Samsung’dan gelecek resmi açıklamayı bekliyoruz.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.