Sekiz Çekirdekli Akıllı Telefon S4 Max

Telefon klonlamak konusunda profesyonel olan Goophone, S4 Max telefonunu çıkardı.

Goophone markasını tahmin ettiğimiz üzere bir çoğunuz bilmiyorsunuz. Fakat bu Çinli şirket aslında en popüler akıllı telefonları klonlamak konusunda çok profesyonel. Telefonları büyük ilgi gören bu şirketin yeni telefonu şaşırtıcı derecede hoş görünüyor. Şirket şimdi Goophone S4 Max isminde 6.44 inçlik ekrana sahip bir akıllı telefonu piyasaya sürdü. Bu akıllı telefon sekiz çekirdekli işlemciyi içinde barındırıyor.

Goophone S4 Max telefonunun görüntülere baktığımızda ortalama Galaxy S4 ile HTC One Max cihazlarının karışımı gibi bir şey görünüyor. İki telefonun birleşmesinden ortaya Galaxy Mega boyutunda bir telefon çıkarılmış. Goophone sekiz çekirdekli telefonunu kendi mağazası üzerinde 310 Euro fiyatıyla satışa koysa bile şuan için cihazın stokta bulunmadığı görülüyor.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.