Sevgilimin Cep Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim?

Sevilimin, Eşimin Cep Telefonunu Nasıl Takip Edebilirim? ya da Dinlerim? sorusuna yanıt arıyorsanız bu makalemizi okuyabilirsiniz.

Sevgilinizin ya da eşinizin cep telefonunu takip etmek istiyor olabilirsiniz. Kimi zaman ne kadar güveniyor olsanız bile sevgilinizin telefonunu takip altına almanız ya da yaptıklarından haberdar olmanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda gizlice telefon karıştırmak ya da telefonuna ait konuşma dökümlerini operatörden istemek mantıklı yaklaşımlar olmayacaktır. Bildiğimiz gibi mobil teknolojisi son hızla gelişmekte ve uçsuz bucaksız bir hal almaktadır. Bu teknolojik özellikler zamanla uzaktan erişimi de mümkün hale getirmiştir.

Nasıl Takip Edebilirim?

Doğrudan bir cep telefonunu takip etmeniz mümkün değildir bunun için bir yazılıma ihtiyacınız bulunuyor. Türkiye’de her geçen gün yayılan SpyBubble uygulaması sayesinde sevgilinizin ya da eşinizin cep telefonunu takip edebilirsiniz.  SpyBubble uygulaması Telefon Dinleme, Telefon Rehberini Görebilme, Fotoğrafları ya da Videoları Görebilme, E-Mail’leri Okuyabilme, Mesajları Görebilme gibi bir çok imkanı sizlere sağlamaktadır. SpyBubble uygulamasını 49.95$ karşılığında satın alabiliyor ve bu şekilde istediğiniz kişiyi takip edebiliyorsunuz.

SpyBubble uygulamasını satın aldıktan sonra takip etmek istediğiniz telefona sadece bir kez olmak şartı ile kurulum yapmanız gerekiyor. Uygulama kendini bundan sonra gizli tutuyor ve hiç bir müdahaleye gerek kalmıyor. Yapılan tüm hareketleri size ait SpyBubble panelinden görebiliyorsunuz.

Not: Hedef kişiyi takip edebilmek için aktif internet bağlantısı bulunması gerekir.

SpyBubble Uygulamasına Gitmek İçin Tıklayın

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.
 • Spybubble gerçekten çok harika bende girip satın aldım gerçekten mükemel gizlilik içerisinde çalışıyor eşimin tlefonundaki tüm hareketleri adım adım takip ediyorum en güzel yanıda bulunduğu yerin bilgisinide nokta atışı görebiliyorum en azından iş yerindemi değilmi nerelere gidiyor yada biriyle ilişkisi varmı diye merak ettiğim her soruma yanıt oldu :)) Almak isteyene kesinlikle tavsiye ederim.

  • hayel

   pek inandırıcı gelmiyor bana nasıl oluyor
   interneti sürekli açıkmı olması gerkiyor peki

   • Sosyomoz

    Evet, güncel bilgilerini edinmeniz için interneti sürekli aktif olmalı.

 • Derya Deniz

  Bir arkadaş ortamında konuşuyorduk telefon takip etme programları üzerinden konu açılmıştı zamanında nişanlısının telefonuna yüklemiş ve nişanlısından emin olduktan sonra evlenmeye karar vermiş banada tavsiye etti araştırırken kendimi bu sitede buldum 🙂 Bu arada sayın admin yazıda paylaşmış olduğunuz spybubble’ın sitesine giden button çalışmıyor.

  • Sosyomoz

   Bilgilendirme için teşekkür ederiz, link düzeltilmiştir.

 • adanur

  mesajları ve watsap yazışmalaranı görebiliyormuyuz?

  • Sosyomoz

   Elbette görebilirsiniz.

  • Kazım Balkiraz

   ilk önce satın almamız mı gerekıyo telf na kurabılmemız ıcın

 • Ceyda

  Ben aldım kurulumundan yana endişem var dı ama oldukça kolaymış zatten aldıktan sonra kullanıcı panelinde nasıl yükleneceği yazıyormuş ben hiç zorlanmadan yükledim birde googlede “3 adımla casus telefon” diye aratığınızda bu programın nasıl satın alınıp nasıl yüklendiğini anlatan bir youtube videosu göreceksiniz o videodan da anlaşıldığı gibi satın almak ve telefona yüklemek çok kolay yalnız pro versiyonu satışdan kaldırmışlar bende standart versiyonu aldım ve kullanıyorum tavsiye ederim.

 • Aylin

  Gerçekten eş veya sevgiliyi takip etmek için çok harika bir programa benziyor hmmm ben bu siteyi yer imlerine bir kaydedim :))

 • Gizem S.

  Yazınızı baştan sona okudum ve biraz araştırdım gerçekten güzel yorumlar yer alıyor bizimle paylaşımda bulunduğunuz için teşekkür ederiz.