Soru Sorma Sitesi FormSpring.Me Kapanıyor!

 

Bir çok kişi tarafından aktif olarak kullanılan ve 2009 yılında açılış yapan Soru-Cevap sitesi çok yakında kapanacak. İlk çıktığında çok fazla tutulan FormSpring.Me geçtiğimiz günlerde yavaş yavaş önemini kaybetmiş durumda. Eski üyelerin kullanıcıları hala sitede barındığından sitenin giderlerini karşılayamıyor.

FormSpring.Me CEO’su Ade, bu sosyal ağda 30 milyar kullanıcı bulunuyor olmasına rağmen giderleri karşılayamıyoruz ve yakın bir tarihte kapatmayı düşünüyoruz dedi. Sitenin 2013 31 Mart tarihinde kapanması bekleniyordu fakat bu süreç biraz daha uzadı. Tam olarak 15 Nisan tarihine kadar herkes tarafından bilinen, popüler sosyal ağ kapanacak.

Form Spring

Ne zaman kapanıyor?

15 Nisana kadar kullanıcılar geçmişlerini kayıt altına alma imkanına sahipler. Fakat 15 Nisandan sonra tüm kullanıcılar site ile olan ilişkilerini koparmış olacak. Sizlere sorulan soruların geçmişini nasıl alacağınızı merak ediyorsanız, sadece bir tek mail adresini yazmanız yeterli oluyor. Daha sonra Zip dosyası halinde geçmişinizi indirebileceksiniz. Bunu yapabilmek için aşağıdaki butona basmalı ve e-mail yazdıktan sonra Export linkinden ilerlemelisiniz.

[button color=”blue” link=”http://www.formspring.me/?next=account/export#login” target=”http://www.formspring.me/?next=account/export#login”]FormSpring.Me Geçmiş İndir[/button]

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.