Spartacus Oyunu Yakında Geliyor!

Son bölümü ile ekranlardan kaybolan ve seyircisini üzen Spatacus dizisi çok yakında oyun olarak tekrar karşınıza çıkacak!

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan, her ülkeden izlenen Spartacus dizisini elbetteki sizde biliyorsunuz. Dizi de ne kadar heyecanlı sahneler olduğunuz hepimiz gördük. Peki bunun bir oyun olmasını istemez miydiniz?

Yapımcılığını Ubisoft’un üstelendiği Spartacus Oyunu ücretsiz olacak. Oyun yine ilerlemeli bir yapıdan oluşacak ve zamanın büyük bir bölümü arenalarda dövüşecek geçecek. Söylentilere bakılacak olursa bir çok dövüş oyunundan çok farklı yapıda olacağı biliniyor.

Resmi olarak yapılan açıklamalara Spartacus Legend ismiyle çıkacak olan bu oyun. sadece için PS3 ve Xbox 360 konsollarında oynanabilecek. Oyun ücretsiz olacak fakat oyun için eşya satın alma özellikleri de mevcut olacak.

Oyuncular arenada satın aldığı ya kendi kazandığı eşyalar ile savaşabilecek fakat çok fazla şiddet içerdiğinden +17 olacağı söyleniyor.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.