Telefonu Kontrol Eden Bileklik LinkMe

Sürekli gelişen teknoloji ürünleri, akıllı telefonlar kategorisinde üretildiğinden çok daha fazla ilgi görüyor ve beğeni kazanıyor. İşte sizler için bir yeni ürün daha LinkMe!

Aktif olarak bir akıllı telefon kullanıcısı ise iseniz, telefonunuzda sadece arama işlemi yapmak dışında diğer uygulamalarla da yakından ilgiliyseniz LinkMe ürününün çok işinize yarayacağına eminiz. Akıllı telefonlarda bluetooth iletişimi kuran LinkMe şık ve hoş bir tasarıma sahip ve sizlerle olan iletişimini LED ekranı sayesinde sğalıyor.

Her şeyi LinkMe’den takip edin!

Sürekli telefonun anasayfa butonuna basarak telefonu kontrol etmek artık bir çok kişi de bir takıntı haline gelmiş durumda, kimisi bu huyundan yakınıyor kimisi de bunun daha kolay hale gelmesi için yenilikler bekliyor. LinkMe sayesinde telefonunuzdaki tüm bildirimleri, mesajları, sosyal medya iletilerini bileğinize bakarak görebileceksiniz. LinkMe bilekliğinin piyasaya bir bomba gibi düştüğü söylentileri boşa çıkmayacak gibi görünüyor. Çünkü gerçekten işe yarar bir ürün olduğunu anlayabiliyoruz.

LinkMe bilekliğini kullanırken normal bildirim gelmezse o şık ekran elbette boş kalmayacak. Her hangi bir bildirim olmaması halinde ekranda saati görebileceksiniz. Böylece artık eski alışkanlıklarınızı geride bırakıp çok daha sağlıklı bir telefon kullanıcısı olabileceksiniz.

LinkMe’nin satış fiyatının %99 dolar olacağı biliniyor. Ürün hakkında daha görsel, detaylı bilgi almak istiyorsanız alt kısımdaki videoyu izleyebilirsiniz.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.