Toshiba Camileo X450

Meraklıları için Toshiba’dan yeni bir Camileo modeli daha geldi, işte karşınıza X450

Toshiba Camileo X serisinden devam eden bu harika HD avuç içi kamera, harekete dair her şeyi kaydedebilmek için piyasa sunulmuş bulunmakta. Film yapımcılarının kullandığı kameralar ile arasında çok fark olmadığını düşündüğümüz bu yeni model üründe doğru kayıt yapabilmek için gerekli her şey bulunuyor.

En bariz belli olan özelliği ise 30x gelişmiş zoom’a sahip olması, bunun dışında her türlü ışık koşulunda da 8MP BSI sensör sayesinde renk saptırmadan güzel bir görüntü elde etmenizi sağlıyor. Kamera tutkunları için bu ürün gerçekten çok iyi değişiklik yaratabilir.Toshiba

Daha profesyonel, daha yaratıcı!

Temel özelliklerinden anlayabileceğiniz üzere bu kamera zaten ileri derecede fotoğraf ve video kalitesi yansıtıyor. Yüksek teknolojik video özellikleri de film çekimi konusunda tutkunlar için çok iyi olacak. Kameranızla bir video çekmeye başladınız ve bir çok kişi çevrede yer alıyor. Çektiğiniz kişiyi kameranız sürekli olarak odak noktası içinde tutmayı başarabiliyor.

HD görüntü sunduğundan televizyonlarda da çok rahat inceleyebilmek, kamera televizyona bağlı iken kayıt alabilmek mümkün halde. Son zamanlarda televizyonların arkasındaki HDMI çıkışlarının çoğaltılmış olması Toshiba Camileo X450 ürününü de etkilemiş ki, kutu içinden bir adet HDMI bir de bilgisayara bağlayabilmeniz için usb kablosu çıkıyor. Bu model için piyasada bulunan yazılımlar sayesinde çok farklı, yaratıcı kayıt fikirleri elde edebilirsiniz.  Aynı zamanda kamera içinde çektiğiniz filmi aktarma, kopyalama, küçük düzenleme yapabilmek gibi imkanlarınızda var! Bir çok kişinin bu ürünü çok seveceğine, kullanacağına eminiz.

 

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.