Turkcell T40 Fiyatı

İlk yerli üretim Turkcell T40 akıllı telefonunun satış fiyatı belli oldu.

Ses kalitesi HD değerinde ve gelişmiş kamera özellikleri bulunan çift çekirdek işlemci sahibi, 4″ ekrana sahip olan Türkiye’nin ilk yerli akıllı telefonu Turkcell T40 satış fiyatı 499TL olarak sunuldu. Son teknoloji özellikleri ile herkesin beğenebileceği ve fiyatı gayet uygun olan bu telefon Turkcell TV ve Turkcell Müzik hediyeleriyle beraber satılıyor.

Türkiye’nin bilinen en iyi iletişim şirketlerinden biri olan Turkcell yeni telefonunu beğeniye sundu. Turkcell araştırma ve geliştirme üssü tarafından geliştirilen Turkcell T40 fark yaratmış olan tasarım ve özellikleri ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Özellikle Turkcell T40’ın HD kalitesindeki ses deneyimi gerçekten etkileyici sayılabilecek öbir özellik.

Şuan için bilinen 499 TL’lik fiyatı ile 2 Ekimden sonra satışa sunulacak olan Turcell T40’ın Turkcell İletişim Merkezlerinden 24 ay  8-24 TL fiyatlarıyla kontratla satışa sunulacağı biliniyor. Ürünü satın alabilmek için aynı zamanda turkcellmagaza.com adresini de ziyaret edebilirsiniz.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.