Twitter E-Posta (Mail) Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

Twitter sosyal paylaşım ağında E-Posta (Mail) bildirimlerini nasıl kapatacağınızı öğrenmek istiyorsanız sizlerde bu yazımızdan gerekli bilgiyi edinebilirsiniz.

En çok kullanılan sosyal paylaşım ağlarından birisi olan Twitter her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Twitter ağı geliştiği gibi bir çok ayarları özelleştirme imkanını da bizlere sunmaktan geri kalmıyor. Sizlerle bugün Twitter ağında önemi büyük olan bir ayarın nasıl yapıldığını göreceğiz.

İnternetin gelişmesi ile hepimiz mail adreslerimizi aktif olarak kullanıyoruz ve mail adreslerimizin bir çöplüğe dönüşmesi bizim için gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Mail adreslerini çöplüğe çeviren, şişirenlerin başında maalesef sosyal ağlar geliyor. Sosyal ağlar en ufak hareketi dahi kayıt altına alıyor ve sizlere mail olarak gönderiyor.

Peki sizde bu mail bildirimlerini kapatmak ve daha temiz bir mail kutusuna sahip olmak ister misiniz? Eğer istiyorsanız aşağıdaki küçük işlemi uygulamanız yeterli olacaktır.

Nasıl Kapatılır?

Twitter Ayarlar Menüsü

1- Öncelikle Twitter adresinize giriş yapın ve sol üstteki profil resminize basın oradan Ayarlar’a tıklayın.

Twitter E-Posta Bildirimleri

2- Sol kısımda açılan ayarlar menüsünden E-Posta Bildirimleri butonuna basın.

Twitter E-Posta Devre Dışı Bırakma

3- E- Posta etkinleştirdi yazısının yanındaki Kapat butonuna basarak mail bildirimlerini kapatabilirsiniz.

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.