Twitter İsim Soyisim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Twitter sitesinin yeni tasarımında isim ve soyisimi nasıl değiştireceğinizi sizin için anlattık.

Twitter her geçen gün değişiyor ve gelişiyor. Bu sebeple adapte olmakta zorluk çekiyor, eski ayarları aynı yerinde bulamıyoruz. İşte onlardan birisi olan bir sorunun cevabını sizin için resimli bir şekilde açıkladık. Twitter’da isim ve soyisim değiştirme ayarlar menüsü içinde yer almıyor bu sebeple kullanıcılar bulmakta güçlük çekiyor.  Aşağıdaki resimli anlatımı uygulayarak isim ve soyisminizi değiştirebilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

Öncelikle Twitter hesabınıza giriş yapın ve sağ üstteki profil resminize tıklayıp oradan Profili Görüntüle yazısına basın.

1. Kapak fotoğrafınızın alt kısmında bulunan Profili Düzenle butonuna basın.

Twitter İsim Soyisim Değiştirme Nasıl Yapılır? - 1

2. Daha sonra sol kısımdan isminizi ve diğer bilgilerinizi istediğiniz gibi değiştirin.

Twitter İsim Soyisim Değiştirme Nasıl Yapılır? - 2

3. Son olarak sağ kısımda yer alan Değişiklikleri Kaydet butonuna basın.

Twitter İsim Soyisim Değiştirme Nasıl Yapılır? - 3

İsim Yanına Nasıl Sembol Eklenir?

  ☻  ♥  ♦  ♣  ♠  •  ◘  ○  ◙  ♂  ♀  ♪  ♫  ☼  ►  ◄  

Yukarıda vermiş olduğumuz simgelerden herhangi birisini kopyalayın ve isminizi değiştirirken yanına koplayın ve öyle kaydedin. Bu sayede isminizin yanında dilediğiniz bir sembol olacaktır.

 

10 yıllık bir internet geçmişine sahibim. Uzun süredir teknoloji ve güncel haberler konularıyla ilgili makaleler yazmaktayım. Aynı zamanda grafik tasarım ve kodlama işleri ile yakından alakadarım. Bildiklerimi paylaşmayı seviyor ve bu sebeple bulunduğum yer de doğru bilgiler vermeye özen gösteriyorum.